Dziś już nie ma w Policji psów, są szczeniaki i koty spaślaki...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

PSY III w imię zasad skur... to film o zabójstwie Igora Stachowiaka dokonanym przez zdemoralizowanych policjantów, których w dzisiejszej Polsce ukarać może tylko brutalna przemoc, gdyż prawo stoi przeciwko sprawiedliwości. Przypominam, że człowiek który ujawnił zabójstwo Stachowiaka jest tak jak ja niszczony przez prokuraturę kielecką fałszywymi zarzutami mającymi stanowić zemstę zaprzyjaźnionych z mordercami polityków. Bo tak dzisiaj wygląda Polska, zło i dobro zamieniły się miejscami, diabeł dzierży ornat w dłoni a kryminalista miewa więcej honoru od pseudo-oficera.

Express Ilustrowany - 12 marca 1933 r. wypisz wymaluj...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Oni też żądali usunięcia sędziów, żądali usunięcia urzędników administracji o odmiennych poglądach politycznych, też ich umundurowane bojówki dokonywały miłych władzy i nieściganych pobić, a później też uprowadzeń i zabójstw. Oni też znosili samodzielność urzędów i władz samorządowych, oni też uważali że Konstytucję trzeba zawiesić dla wyższego dobra (na Boga nie jestem "obrońcą Konstytucji", ale obecne jej łamanie to już nie spór polityczny tylko fakt kryminalny!), oni też podnosili naród z kolan łamiąc innym kolana. Mimo tego nie powiem, że nasza "prawica" to faszyzm czy nazizm. O nie, bo to byłby komplement. Obecne wydarzenia w Polsce to prostacki bolszewizm. Jak się okazało "pewni politycy" wcale nie chcieli zlikwidować ludzi takich jak Kiszczak, oni im zazdrościli i chcieli zająć ich miejsce. I zajęli.

Gazeta z 12 marca 1933 r., ale dziś możemy wydrukować taką samą z identycznymi wiadomościami na temat naszej Ojczyzny. Tylko trolli internetowych wtedy nie mieli...


Kazimierz Turaliński

21 grudnia 2019 r.

 

Dostałem halloweenowy prezent od...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dostałem halloweenowy prezent od jedynej osoby, która mnie w życiu nie zawiodła i w dodatku wie co lubię :) Z pewnością napiszę na tej maszynie do pisania niejedną straszną historię... wręcz najstraszniejsze, bo właśnie takie pisze prawdziwe życie.

 
Kazimierz Turaliński

31 października 2019 r.

 

Wariaci kontra Złodzieje, czyli pochód Polaków

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Reguły gry marszu po władzę uległy zmianie, odkąd wariaci doszli do (słusznego) wniosku, że za daleko nie zajdą bez pieniędzy. Dlatego dziś za liczne przestępstwa i inne „pragmatyczne” zachowania odpowiadają osoby jeszcze wczoraj powołujące się na konserwatywne wartości i katolicką uczciwość.

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 
Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego dostępnych w Wydawnictwie Prawno-Ekonomicznym Artefakt.edu.pl:

 

x