BLOG Kazimierza Turalińskiego

STACHOWIAK - prawda o tym kto zabił a kto krył zbrodnię

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Śmierć Igora Stachowiaka nie była przypadkowa, była od początku zaplanowanym zabójstwem. Policjanci działali tak jak milicyjni mordercy Grzegorza Przemyka, syna antykomunistycznej poetki, mieli identyczne „plecy” i byli pewni swojej bezkarności. Do zbrodni przygotowali się dobrze, wymówką do zatrzymania ofiary miały być poszukiwania kogoś podobnego. Dlatego już w czasie interwencji na wrocławskim rynku, gdzie ofiara została „upolowana”, brutalnie zakuwano w kajdanki osoby, które nagrywały działania policjantów, choć nagrywanie takie jest w pełni legalne. Policjanci korzystając z monitoringu miejskiego wyłapywali osoby mogące dysponować nagraniem z ich interwencji. Jeden z zatrzymanych twierdził, że został przez policjantów już na komisariacie pobity.

Dziś masowo produkuje się fałszywe dowody na dziennikarzy i opozycję!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

27 minuta - "ilu takich Kaczmarków teraz chodzi po Polsce [...] i szuka haków na ludzi którzy nie zasługują na to? [...] i co każdy z nas ma na karku jakiegoś agenta?" [...] "JEŻELI PODPADNIECIE TO BĘDZIECIE MIEĆ". 5:27 - "Kiedy mają obstawioną prokuraturę, kiedy pojawi się kilku takich mądrych jakim ja byłem w przeszłości, którzy będą ślepo wykonywać zlecenia swoich politycznych mocodawców, do tego przejęte nie daj Boże w przyszłości sądy przez PiS, to prędko by Pan światła wolności nie ujrzał gdyby taki przykrywkowiec (jak ja byłem w przeszłości) zbliżył się do Pana. [...] Przepraszam Beatę Sawicką, Weronikę Marczuk i inne osoby, z którymi się zetknąłem w trakcie swojej pracy operacyjnej." - oficer operacyjny CBA. Przed odsłuchaniem całego nagrania dostępnego na mojej stronie - przeczytaj cały komentarz i poznaj nazwiska innych "tajnych agentów" zbierających dzisiaj haki na ludzi z opozycji i dziennikarzy.

Opozycyjni politycy i dziennikarze wiedzą, ale milczą. Co kryją?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mały test na uczciwość opozycji i dziennikarzy. Od jakiegoś czasu rozsyłam dowody ujawnionych przeze mnie przestępstw, z którymi nie bardzo można polemizować: akty notarialne, dokumenty KRS, zdjęcia, wypowiedzi konkretnych osób, namiary na miejsca wspólnej pracy potwierdzające znajomość i współpracę polityków oraz przestępców, czyli wszystko to co jest niezbędne do ośmieszenia nieuczciwego polityka lub do postawienia zarzutów przestępcy. Mówimy tu o praniu brudnych pieniędzy, przestępczości zorganizowanej, korupcji, wielomilionowych oszustwach, pedofilii...

Księża pośredniczyli między braćmi Kaczyńskimi i gangsterami, a Edward Mazur stał na drodze spółce SREBRNA

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Bracia Kaczyńscy nie byli wierzący, nawet w czasach najczarniejszej komuny trudno było ich spotkać na patriotycznych nabożeństwach. Wszystko zmieniło się nagle, na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Jarosław Kaczyński stał się człowiekiem Kościoła i zagospodarował katolicką niszę na polskiej scenie politycznej. Nie było to nawrócenie, tylko pragmatyzm. Planami biznesowymi braci Kaczyńskich księża zainteresować mieli wpływowych i bogatych włoskich gangsterów, korumpujących m.in. tamtejszych polityków partii CHRZEŚCIJAŃSKA DEMOKRACJA.

Dziś już nie ma w Policji psów, są szczeniaki i koty spaślaki...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

PSY III w imię zasad skur... to film o zabójstwie Igora Stachowiaka dokonanym przez zdemoralizowanych policjantów, których w dzisiejszej Polsce ukarać może tylko brutalna przemoc, gdyż prawo stoi przeciwko sprawiedliwości. Przypominam, że człowiek który ujawnił zabójstwo Stachowiaka jest tak jak ja niszczony przez prokuraturę kielecką fałszywymi zarzutami mającymi stanowić zemstę zaprzyjaźnionych z mordercami polityków. Bo tak dzisiaj wygląda Polska, zło i dobro zamieniły się miejscami, diabeł dzierży ornat w dłoni a kryminalista miewa więcej honoru od pseudo-oficera.

Express Ilustrowany - 12 marca 1933 r. wypisz wymaluj...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Oni też żądali usunięcia sędziów, żądali usunięcia urzędników administracji o odmiennych poglądach politycznych, też ich umundurowane bojówki dokonywały miłych władzy i nieściganych pobić, a później też uprowadzeń i zabójstw. Oni też znosili samodzielność urzędów i władz samorządowych, oni też uważali że Konstytucję trzeba zawiesić dla wyższego dobra (na Boga nie jestem "obrońcą Konstytucji", ale obecne jej łamanie to już nie spór polityczny tylko fakt kryminalny!), oni też podnosili naród z kolan łamiąc innym kolana. Mimo tego nie powiem, że nasza "prawica" to faszyzm czy nazizm. O nie, bo to byłby komplement. Obecne wydarzenia w Polsce to prostacki bolszewizm. Jak się okazało "pewni politycy" wcale nie chcieli zlikwidować ludzi takich jak Kiszczak, oni im zazdrościli i chcieli zająć ich miejsce. I zajęli.

Gazeta z 12 marca 1933 r., ale dziś możemy wydrukować taką samą z identycznymi wiadomościami na temat naszej Ojczyzny. Tylko trolli internetowych wtedy nie mieli...


Kazimierz Turaliński

21 grudnia 2019 r.

 

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 
Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego dostępnych w Wydawnictwie Prawno-Ekonomicznym Artefakt.edu.pl:

 

x