BLOG Kazimierza Turalińskiego

Opozycyjni politycy i dziennikarze wiedzą, ale milczą. Co kryją?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mały test na uczciwość opozycji i dziennikarzy. Od jakiegoś czasu rozsyłam dowody ujawnionych przeze mnie przestępstw, z którymi nie bardzo można polemizować: akty notarialne, dokumenty KRS, zdjęcia, wypowiedzi konkretnych osób, namiary na miejsca wspólnej pracy potwierdzające znajomość i współpracę polityków oraz przestępców, czyli wszystko to co jest niezbędne do ośmieszenia nieuczciwego polityka lub do postawienia zarzutów przestępcy. Mówimy tu o praniu brudnych pieniędzy, przestępczości zorganizowanej, korupcji, wielomilionowych oszustwach, pedofilii...

Będę co jakiś czas publikował nazwiska polityków i nazwy redakcji, które dostały te dowody i tym samym okłamali swoich wyborców oraz czytelników. Na początek pozdrawiam Borysa Budkę z Platformy Obywatelskiej. Oddzielmy tchórzy i pozerów od tych, którzy naprawdę chcą coś zmienić na lepsze, może akurat Borys Budka jeszcze nas miło zaskoczy? Zobaczymy, możecie go pytać. Pomóżcie mi i też piszcie do polityków i dziennikarzy - tych lokalnych i tych z pierwszych stron gazet, dopytujcie dlaczego ignorują fakty, pytajcie dlaczego się boją albo dlaczego są aż tak leniwi?

Dowody albo miejsca, gdzie te dowody są dostępne dla mediów i organów ścigania, przekazuję do osób, które najgłośniej krzyczą w sprawie "dyktatury" Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry i Mariusza Kamińskiego, a według mojej wiedzy niewiele robią aby ją faktycznie zakończyć. Mówię im: SPRAWDZAM! Czy jesteście kanapową, szczekającą niczym york proszący o ciasteczko, opozycją? Czy jako dziennikarze odważnie potraficie pisać tylko o tym, że kierowca Jarosława Kaczyńskiego nie gasi silnika na Żoliborzu?

Nie zależy mi na promocji mojego nazwiska, zawsze wprost informuję, że jeśli ktoś nie chce ponosić odpowiedzialności za moje słowa to może posłużyć się moim nazwiskiem, ale jeśli ktoś nie jest leniwy to będę szczęśliwy jeśli sam zweryfikuje podawane przeze mnie fakty i ogłosi je jako swoją informację - grunt aby ujawnić prawdę, a kto to zrobi nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Kto mnie zna ten wie, że ja parcia na szkło nie mam, zaproszeń do telewizji nigdy nie przyjmowałem, w mediach wypowiadam się rzadko i nie wrzucam na FB zdjęć ze spotkań ze sławnymi ludźmi. Mnie to nie kręci, dobrze mi będąc jedną z miliona anonimowych twarzy w tłumie i nie chcę tego zmieniać, ale jestem gotowy poświęcić moją prywatność dla nagłośnienia tego zła, które się w Polsce dzieje. A tymczasem druga strona - polityczni i dziennikarscy celebryci - żeby nie narażać się na gniew funkcjonariuszy CBA ani włoskich i ukraińskich bandytów wolą wałkować bezpieczne tematy. Do nich należy np. nastoletnia Greta, czy sądy, w których sprawie protestują już i tak miliony, a wszystkich nie wyłapią więc podczepić się pod stary protest można bezpiecznie. Mała to chwała iść na końcu wielkiego pochodu, wielki wstyd, że czołowi polscy politycy i dziennikarze nie mają dość charakteru by stanąć na jego czele z nowymi i naprawdę niebezpiecznymi tematami, za które można skończyć życie jak słowacki dziennikarz śledczy Jan Kuciak zamordowany strzałem w serce.

Mimo tego apeluję do opozycyjnych dziennikarzy i polityków, aby odpowiedzialność za ujwnienie prawdy wzięły na siebie także te osoby. Odwagi! Weryfikujcie moje słowa, sprawdzajcie dowody które udostępniłem np. w mojej bezpłatnej książce pt. "Zbrodnie Prawicy". To naprawdę nie jest trudne, każdy może na własne oczy sprawdzić akta KRS i potwierdzić ujawnione przeze mnie powiązania, w tym spółki braci Kaczyńskich z neapolitańskimi gangsterami z Kamorry, czy pewnego prawicowego premiera z ukraińskiemi sutenerami z Podkarpacia stręczącymi dzieci pedofilom, a także innego posła PiS-u, który zasiadając w sejmowej komisji ds. służb specjalnych jednocześnie miał fundację z kryminalistą karanym dawniej za włamania a następnie zajmującym się oszustwami ekologicznymi wartymi dziesiątki milionów zł. Ja dałem radę, Wy też dacie!

Jan Kuciak pisał o powiązaniach słowackich polityków z mafią włoską i przestępcami - jego reportażami śledczymi nie przejmował się nikt, wielu się z niego śmiało i wyszydzało. Dopiero po jego zabójstwie ludzie otwarli oczy na związki polityków z włoskimi gangsterami, premier utracił stanowisko a przestępcy usłyszeli zarzuty. Wcześniej nikogo jego słowa nie obchodziły. W Polsce jest tak samo. Dlaczego? TU POSTAWIĘ BARDZO ŚMIAŁĄ TEZĘ:

Ponieważ media w Polsce są "plemienne" i bardzo strachliwe z powodu tej plemienności, a w świecie polityki istnieje cicha granica, której się nie przekracza z uwagi na doktrynę gwarantowanego wzajemnego zniszczenia (np. PiS złamał ją w sprawie Banasia, dotrzymał w sprawie Kuchcińskiego). Strach tworzy Omertę, zmowę milczenia, a plemienne media wiszące na promowanych przez nich politykach przez plemienną lojalność również tej omerty przestrzegają. Innymi słowy na wielu polityków opozycji też są kwity, więc nie wolno ruszać tematów które mogłyby zapoczątkować efekt domina - taki który we Włoszech na początku lat 90-tych zniszczył wszystkie 5 partii rządzących krajem od wojny. I dlatego w Polsce nikt nie ruszy niczego ważnego, tylko drąży się sprawy sprzed 10 lat - takie jak prehistoria Agenta Tomka (Tomasza Kaczmarka) i willi Kwaśniewskich, które dzisiaj nie mają już większego znaczenia. I taki sezon ogórkowy będzie trwał aż do dnia, gdy któremuś z polskich dziennikarzy lub społeczników przestrzelą głowę. Chyba, że ktoś wreszcie okaże odwagę i przełamie tabu mówiąc głośno, że "prezes jest nagi".

Jeśli chcecie zmiany - sami nią bądźcie. Przesyłajcie moje materiały do polityków i dziennikarzy, wklejajcie je na ich publicznie dostępnych stronach, oznaczajcie ich w swoich postach i udostępnieniach moich postów, żądajcie ustosunkowania się do tych faktów, niech powiedzą dlaczego NIEPODWAŻALNE POWIĄZNIA wynikające nawet z KONTROLI AKT KRS SPÓŁEK HANDLOWYCH są przez nich przemilczane. Co mają do ukrycia? Dlaczego nie chcą ujawnić wyborcom skandalicznych powiązań przestępców i polityków? Wtedy będą musieli ujawnić prawdę. Albo odejść, jeśli sami też są skorumpowani.

 

Kazimierz Turaliński

1 luty 2020 r.

Polecane artykuły uzupełniające - również do rozsyłania:

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/324-ksieza-posredniczyli-miedzy-bracmi-kaczynskimi-i-gangsterami-a-edward-mazur-stal-na-drodze-spolce-srebrna

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/319-nigdy-nie-poznamy-calej-prawdy

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/301-biznes-kaczynskiego-z-czlowiekiem-putina

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/305-amber-gold-raport-cz-1-zadne-pieniadze-nie-zginely

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/302-szantaz-porno-nagraniami-zamiast-akcji-agenta-tomka

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

LOBBY PEDOFILSKIE, czyli jak PODBITO BANDYCKIE POGRANICZE

Nie, to wcale nie jest opowieść gangsterska. By być lepszym od konkurencji w świecie przestępczym trzeba być gorszym... a tę przewagę na Podkarpaciu zdobyto dostarczając dobrze ulokowanym w strukturach władzy "koneserom" bardzo młode dziewczęta, głównie Rosjanki i Ukrainki. Miały 13-14 lat, czasem mniej.

Czytaj więcej...

PATRYK VEGA - nieświadomie promuje kłamstwa pedofilów?

Informacje o ekranizacji przez Patryka Vegę "afery podkarpackiej" spotkały się z ekscytacją mediów i kinomaniaków... Sęk w tym, że ze słów reżysera wynika, że dał się komuś perfidnie oszukać.

Patryk, znamy się już niemal 10 lat. Miesiącami spotykaliśmy się gdy powstawały "Służby specjalne", film i serial których byłem niejawnym konsultantem. Prezentowałeś w nich w dużej części sprawy zbrodni i afer gospodarczych, które ja ujawniałem w prawdziwym świecie. Poznałem Cię na tyle dobrze, by wiedzieć jak idealistycznie byłeś wtedy nastawiony do ujawniania trudnej prawdy, także kosztem pieniędzy czy poklasku publiczności. Dlatego dziś pozwolę sobie wywołać Cię do tablicy i zapytać o Podkarpacie.

Czytaj więcej...

STACHOWIAK - prawda o tym kto zabił a kto krył zbrodnię

Śmierć Igora Stachowiaka nie była przypadkowa, była od początku zaplanowanym zabójstwem. Policjanci działali tak jak milicyjni mordercy Grzegorza Przemyka, syna antykomunistycznej poetki, mieli identyczne „plecy” i byli pewni swojej bezkarności. Do zbrodni przygotowali się dobrze, wymówką do zatrzymania ofiary miały być poszukiwania kogoś podobnego. Dlatego już w czasie interwencji na wrocławskim rynku, gdzie ofiara została „upolowana”, brutalnie zakuwano w kajdanki osoby, które nagrywały działania policjantów, choć nagrywanie takie jest w pełni legalne. Policjanci korzystając z monitoringu miejskiego wyłapywali osoby mogące dysponować nagraniem z ich interwencji. Jeden z zatrzymanych twierdził, że został przez policjantów już na komisariacie pobity.

Czytaj więcej...

Księża pośredniczyli między braćmi Kaczyńskimi i gangsterami, a Edward Mazur stał na drodze spółce SREBRNA

Bracia Kaczyńscy nie byli wierzący, nawet w czasach najczarniejszej komuny trudno było ich spotkać na patriotycznych nabożeństwach. Wszystko zmieniło się nagle, na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Jarosław Kaczyński stał się człowiekiem Kościoła i zagospodarował katolicką niszę na polskiej scenie politycznej. Nie było to nawrócenie, lecz pragmatyzm.

Czytaj więcej...

Demokracja, czyli dyktatura smutnych klaunów

Nie jestem zwolennikiem demokracji, dlatego też nie należałem i nie będę należał do jej „obrońców”. To zły ustrój. Nie premiuje najlepszych, tylko przeciętniaków, a na nich nie zbudujemy przecież najlepszego państwa. Widzieliście kiedyś odnoszącą sukcesy światową korporację zarządzaną przeciętnie? Ja też nie. W demokracji nie ma miejsca dla Steve’a Jobsa ani Billa Gatesa, tam pierwsze skrzypce gra Zbigniew spod warzywniaka.

Czytaj więcej...

Amber Gold, raport cz. 1 - żadne pieniądze nie zginęły!

Zostaliście oszukani w sprawie Amber Gold. Praktycznie wszystko co mogliście o niej przeczytać to kłamstwa, plotki lub nielojalne skróty myślowe. Nie trzeba szukać żadnych pieniędzy, doskonale wiadomo gdzie one są. Kluczem do prawdy pozostaje struktura wydatków. Matematyki nie można oszukać, dlatego dopiero ona ujawnia nam prawdę o rzekomo największej aferze finansowej ostatnich dekad, która jest aferą, ale nie kryminalną tylko polityczno-medialną.

Czytaj więcej...

MAFIA AUTOSTRADOWA - wyrok potwierdził wyniki mojego śledztwa

Prawomocny wyrok karny Sądu Okręgowego w Warszawie potwierdził rzetelność i trafność wniosków przygotowanych przeze mnie w latach 2012-2014 raportów dotyczących procederu zorganizowanych oszustw przy budowie autostrad, czego beneficjentem były czołowe spółki giełdowe. To efekt paru lat mojej ciężkiej pracy w interesie małżeństwa Sz. - choć oczywiście, nie usłyszałem za to słowa "dziękuję", a wręcz przeciwnie...

Czytaj więcej...

Faszyści, czyli czy jesteś skończonym idiotą?

W Polsce jest faszyzm - to już wiadomo niemal powszechnie w całej Unii Europejskiej i poza jej granicami. W końcu pojawiają się już takie niepodważalne źródła jak np. wypunktowane podobno przez United States Holocaust Memorial Museum wczesne oznaki wprowadzania ustroju faszystowskiego, wypisz wymaluj pasujące do sytuacji nad Wisłą. Tylko mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że przygotował je imbecyl a powielają osoby z bardzo mocno ograniczoną wiedzą...

Czytaj więcej...

Bogucki – 25 lat więzienia bez dowodów winy

Czy Ryszard Bogucki jest niewinny? Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Istotne jest to, czy sąd skazując go za zabójstwo Pershinga miał ku temu dostateczne podstawy (dowody). Według mnie nie miał.

Ryszard Bogucki był oskarżony o zabójstwo gen. Marka Papały, wcześniej usiłowano mu przypisać likwidację Zbigniewa Szczepaniaka pseud. Simon – rezydenta grupy pruszkowskiej na Śląsk, a ostatecznie skazano go za oddanie śmiertelnych strzałów do legendarnego lidera ożarowskiej przestępczości zorganizowanej – Andrzeja Kolikowskiego pseud. Pershing.

Czytaj więcej...

Miliarderzy, Floryda, LGBT, kosmetyczki... sprawa śmierci Magdaleny Żuk

Szefowa zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk nie jest tylko skromną kosmetyczką. Inwestycje jej rodziny mogą imponować, podobnie jak krąg kontrahentów. Do tego panieńskie nazwisko Magdaleny Ż. - D. - wzbudza wielki respekt, jej ojciec cieszy się wielkim szacunkiem regionalnych prokuratorów, sędziów i adwokatów.

Czytaj więcej...

Kult, satanizm, czy seryjny morderca młodych kobiet?

Po przestępczości zorganizowanej i terroryzmie islamskim istotne zagrożenie dla współczesnych demokratycznych społeczeństw stanowić zaczynają kulty i sekty religijne, w tym kult szatana. Często marginalizujemy potencjalny motyw zabójcy doszukując się w nim logiki na miarę własnego umysłu, a to wielki błąd merytoryczny. Kto z nas może zrozumieć tok myślenia np. pedofila lub nekrofila? Kto więc zrozumie mordercę pragnącego przypodobać się upadłemu aniołowi?

Czytaj więcej...

Czego prócz KETAMINY nie wykaże sekcja M. Żuk?

Wielu Polaków obawia się, czy wykonana po około trzech tygodniach od śmierci Magdaleny Żuk ponowna sekcja zwłok przyniesie pewne i wiarygodne odpowiedzi na pytania w jaki sposób doszło do jej śmierci oraz czy przyczyniły się do tego osoby trzecie. Odpowiedź brzmi – prawdopodobnie nie. I to wcale nie z powodu upływu wielu dni od daty zgonu ani wcześniejszego otwarcia zwłok w Egipcie.

Czytaj więcej...

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 
Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego dostępnych w Wydawnictwie Prawno-Ekonomicznym Artefakt.edu.pl:

 

x