BLOG Kazimierza Turalińskiego

Dziś masowo produkuje się fałszywe dowody na dziennikarzy i opozycję!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 minuta - "ilu takich Kaczmarków teraz chodzi po Polsce [...] i szuka haków na ludzi którzy nie zasługują na to? [...] i co każdy z nas ma na karku jakiegoś agenta?" [...] "JEŻELI PODPADNIECIE TO BĘDZIECIE MIEĆ". 5:27 - "Kiedy mają obstawioną prokuraturę, kiedy pojawi się kilku takich mądrych jakim ja byłem w przeszłości, którzy będą ślepo wykonywać zlecenia swoich politycznych mocodawców, do tego przejęte nie daj Boże w przyszłości sądy przez PiS, to prędko by Pan światła wolności nie ujrzał gdyby taki przykrywkowiec (jak ja byłem w przeszłości) zbliżył się do Pana. [...] Przepraszam Beatę Sawicką, Weronikę Marczuk i inne osoby, z którymi się zetknąłem w trakcie swojej pracy operacyjnej." - oficer operacyjny CBA. Przed odsłuchaniem całego nagrania dostępnego na mojej stronie - przeczytaj cały komentarz i poznaj nazwiska innych "tajnych agentów" zbierających dzisiaj haki na ludzi z opozycji i dziennikarzy.

W moim przypadku takie działania pseudo-operacyjne prowadziła powołująca się wprost na Mariusza Kamińskiego Renata Szewczyk oraz działający z jej polecenia Aleksandra S. (z domu B., posługuje się fałszywymi nazwiskami m.in. Skiba i Czech) oraz Paweł S. - którzy tak jak Agent Tomek składali przeciwko mnie fałszywe oskarżające zeznania, ale też poszli o krok dalej i zorganizowali na mnie rozbój z udziałem m.in. Albańczyków (zidentyfikowany Ervis Krasniqi), czego celem była kradzież moich nośników danych, na których "agenci" spodziewali się znaleźć dane identyfkujące moich informatorów prasowych i kompromitujące polityków prawicy nagrania.


Poza wymienionymi mieszkańcami podkieleckich wsi wiem, że dla służb Kamińskiego pracowała m.in. jedna osoba podająca się za dziennikarza i oferująca mi pomoc oraz jedna osoba ze środowiska detektywistycznego, która prowadziła infiltrację środowiska na polecenie CBA, w tym mojej osoby i moich współpracowników prowadzących ze mną śledztwa m.in. w sprawie Amber Gold, afery podsłuchowej, strat w wysokośco 850 milionów zł na sprawie DSS - w tym też wyprowadzenia z kieleckiej kopalni kruszywa niemal 200 milionów zł, afery pedofilskiej, afery sutenerskiej z Podkarpacia, a przede wszystkim finansowania działalności braci Kaczyńskich i spółki SREBRNA (a tym samym pośrednio zatrudnionych tam dawniej Mariusza Kamińskiego, Macieja Wąsika, Ernesta Bejdy i Piotra Pogonowskiego) przez włoską przestępczość zorganizowaną i spółkę DI.FRA.BI. Wcześniej odmówiłem Renacie Szewczyk zostania informatorem Mariusza Kamińskiego oraz odszedłem z grona ekspertów Sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold jednocześnie odmawiając kreowania analiz i opinii fałszywie oskarżających Donalda Tuska. Jak widać, motywy do prowadzenia przeciwko mnie politycznie motywowanych (nielegalnych) czynności operacyjnych były bardzo mocne.Kto prócz mnie został fałszywie pomówiony? Niemal wszyscy moi zaufani ludzie - uczciwi, z silnym kręgosłupem moralnym, w większości byli oficerowie oddani Polsce a nie żadnej partii. Szef ABW - gen. Krzysztof Bondaryk. Szef UOP - gen. Gromosław Czempiński. Wymieniać dalej? :) Z ciekawostek - na Bondaryka i Wojtunika szukano haków wśród prostytutek z Podkarpacia, pechowo żadna nie odważyła się fałszywie zeznawać.

Systematycznie ujawniane będą (nie tylko przeze mnie) dalsze nazwiska agentury prowadzącej w Polsce nielegalne prowokacje i dalsze dowody przestępstw związanych ze światem polityki. No, chyba że bandyci przeproszą i znikną z mojego życia, ale przecież wszyscy dobrze wiemy, że tak się nie stanie i będą szli aż do samego końca niczym fanatycy w obronie Berlina w 1945 ;) A jak dobra zmiana się skończy, bo demokracja ma to do siebie że zawsze przychodzi zmiana władzy, wtedy dzisiejsi "tajni" twardziele będą znani każdemu Polakowi z imienia, nazwiska i twarzy - tak jak dzisiaj jest znany Agent Tomek. Będą też gorzko płakać i błagać sądy o niskie wyroki, powiedzą że chcieli dobrze, że to "ku chwale Ojczyzny" i że "tylko wykonywali rozkazy". Ale jednego mogą bandyci być pewni, że po zmianie władzy nikt z nimi nie będzie już negocjował ani się nad nimi litował.

Kazimierz Turaliński

3 luty 2020 r.

 

 

Polecane artykuły uzupełniające - również do rozsyłania:

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/324-ksieza-posredniczyli-miedzy-bracmi-kaczynskimi-i-gangsterami-a-edward-mazur-stal-na-drodze-spolce-srebrna

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/319-nigdy-nie-poznamy-calej-prawdy

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/301-biznes-kaczynskiego-z-czlowiekiem-putina

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/305-amber-gold-raport-cz-1-zadne-pieniadze-nie-zginely

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/302-szantaz-porno-nagraniami-zamiast-akcji-agenta-tomka

 

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 
Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego dostępnych w Wydawnictwie Prawno-Ekonomicznym Artefakt.edu.pl:

 

x