BLOG Kazimierza Turalińskiego

Dziś masowo produkuje się fałszywe dowody na dziennikarzy i opozycję!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 minuta - "ilu takich Kaczmarków teraz chodzi po Polsce [...] i szuka haków na ludzi którzy nie zasługują na to? [...] i co każdy z nas ma na karku jakiegoś agenta?" [...] "JEŻELI PODPADNIECIE TO BĘDZIECIE MIEĆ". 5:27 - "Kiedy mają obstawioną prokuraturę, kiedy pojawi się kilku takich mądrych jakim ja byłem w przeszłości, którzy będą ślepo wykonywać zlecenia swoich politycznych mocodawców, do tego przejęte nie daj Boże w przyszłości sądy przez PiS, to prędko by Pan światła wolności nie ujrzał gdyby taki przykrywkowiec (jak ja byłem w przeszłości) zbliżył się do Pana. [...] Przepraszam Beatę Sawicką, Weronikę Marczuk i inne osoby, z którymi się zetknąłem w trakcie swojej pracy operacyjnej." - oficer operacyjny CBA. Przed odsłuchaniem całego nagrania dostępnego na mojej stronie - przeczytaj cały komentarz i poznaj nazwiska innych "tajnych agentów" zbierających dzisiaj haki na ludzi z opozycji i dziennikarzy.

W moim przypadku takie działania pseudo-operacyjne prowadziła powołująca się wprost na Mariusza Kamińskiego Renata Szewczyk oraz działający z jej polecenia Aleksandra S. (z domu B., posługuje się fałszywymi nazwiskami m.in. Skiba i Czech) oraz Paweł S. - którzy tak jak Agent Tomek składali przeciwko mnie fałszywe oskarżające zeznania, ale też poszli o krok dalej i zorganizowali na mnie rozbój z udziałem m.in. Albańczyków (zidentyfikowany Ervis Krasniqi), czego celem była kradzież moich nośników danych, na których "agenci" spodziewali się znaleźć dane identyfkujące moich informatorów prasowych i kompromitujące polityków prawicy nagrania.


Poza wymienionymi mieszkańcami podkieleckich wsi wiem, że dla służb Kamińskiego pracowała m.in. jedna osoba podająca się za dziennikarza i oferująca mi pomoc oraz jedna osoba ze środowiska detektywistycznego, która prowadziła infiltrację środowiska na polecenie CBA, w tym mojej osoby i moich współpracowników prowadzących ze mną śledztwa m.in. w sprawie Amber Gold, afery podsłuchowej, strat w wysokośco 850 milionów zł na sprawie DSS - w tym też wyprowadzenia z kieleckiej kopalni kruszywa niemal 200 milionów zł, afery pedofilskiej, afery sutenerskiej z Podkarpacia, a przede wszystkim finansowania działalności braci Kaczyńskich i spółki SREBRNA (a tym samym pośrednio zatrudnionych tam dawniej Mariusza Kamińskiego, Macieja Wąsika, Ernesta Bejdy i Piotra Pogonowskiego) przez włoską przestępczość zorganizowaną i spółkę DI.FRA.BI. Wcześniej odmówiłem Renacie Szewczyk zostania informatorem Mariusza Kamińskiego oraz odszedłem z grona ekspertów Sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold jednocześnie odmawiając kreowania analiz i opinii fałszywie oskarżających Donalda Tuska. Jak widać, motywy do prowadzenia przeciwko mnie politycznie motywowanych (nielegalnych) czynności operacyjnych były bardzo mocne.Kto prócz mnie został fałszywie pomówiony? Niemal wszyscy moi zaufani ludzie - uczciwi, z silnym kręgosłupem moralnym, w większości byli oficerowie oddani Polsce a nie żadnej partii. Szef ABW - gen. Krzysztof Bondaryk. Szef UOP - gen. Gromosław Czempiński. Wymieniać dalej? :) Z ciekawostek - na Bondaryka i Wojtunika szukano haków wśród prostytutek z Podkarpacia, pechowo żadna nie odważyła się fałszywie zeznawać.

Systematycznie ujawniane będą (nie tylko przeze mnie) dalsze nazwiska agentury prowadzącej w Polsce nielegalne prowokacje i dalsze dowody przestępstw związanych ze światem polityki. No, chyba że bandyci przeproszą i znikną z mojego życia, ale przecież wszyscy dobrze wiemy, że tak się nie stanie i będą szli aż do samego końca niczym fanatycy w obronie Berlina w 1945 ;) A jak dobra zmiana się skończy, bo demokracja ma to do siebie że zawsze przychodzi zmiana władzy, wtedy dzisiejsi "tajni" twardziele będą znani każdemu Polakowi z imienia, nazwiska i twarzy - tak jak dzisiaj jest znany Agent Tomek. Będą też gorzko płakać i błagać sądy o niskie wyroki, powiedzą że chcieli dobrze, że to "ku chwale Ojczyzny" i że "tylko wykonywali rozkazy". Ale jednego mogą bandyci być pewni, że po zmianie władzy nikt z nimi nie będzie już negocjował ani się nad nimi litował.

Kazimierz Turaliński

3 luty 2020 r.

 

 

Polecane artykuły uzupełniające - również do rozsyłania:

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/324-ksieza-posredniczyli-miedzy-bracmi-kaczynskimi-i-gangsterami-a-edward-mazur-stal-na-drodze-spolce-srebrna

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/319-nigdy-nie-poznamy-calej-prawdy

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/301-biznes-kaczynskiego-z-czlowiekiem-putina

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/305-amber-gold-raport-cz-1-zadne-pieniadze-nie-zginely

http://turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/80-polityka-wydarzenia/302-szantaz-porno-nagraniami-zamiast-akcji-agenta-tomka

 

Komentarze Kazimierza Turalińskiego

Komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, głośnych lub przemilczanych przestępstw oraz zmian w prawie i gospodarce. Zabarwione światopoglądowo ale niezwiązane trwale z żadną partią polityczną, nielojalne nikomu ani niczemu za wyjątkiem sumienia.

LOBBY PEDOFILSKIE, czyli jak PODBITO BANDYCKIE POGRANICZE

Nie, to wcale nie jest opowieść gangsterska. By być lepszym od konkurencji w świecie przestępczym trzeba być gorszym... a tę przewagę na Podkarpaciu zdobyto dostarczając dobrze ulokowanym w strukturach władzy "koneserom" bardzo młode dziewczęta, głównie Rosjanki i Ukrainki. Miały 13-14 lat, czasem mniej.

Czytaj więcej...

PATRYK VEGA - nieświadomie promuje kłamstwa pedofilów?

Informacje o ekranizacji przez Patryka Vegę "afery podkarpackiej" spotkały się z ekscytacją mediów i kinomaniaków... Sęk w tym, że ze słów reżysera wynika, że dał się komuś perfidnie oszukać.

Patryk, znamy się już niemal 10 lat. Miesiącami spotykaliśmy się gdy powstawały "Służby specjalne", film i serial których byłem niejawnym konsultantem. Prezentowałeś w nich w dużej części sprawy zbrodni i afer gospodarczych, które ja ujawniałem w prawdziwym świecie. Poznałem Cię na tyle dobrze, by wiedzieć jak idealistycznie byłeś wtedy nastawiony do ujawniania trudnej prawdy, także kosztem pieniędzy czy poklasku publiczności. Dlatego dziś pozwolę sobie wywołać Cię do tablicy i zapytać o Podkarpacie.

Czytaj więcej...

STACHOWIAK - prawda o tym kto zabił a kto krył zbrodnię

Śmierć Igora Stachowiaka nie była przypadkowa, była od początku zaplanowanym zabójstwem. Policjanci działali tak jak milicyjni mordercy Grzegorza Przemyka, syna antykomunistycznej poetki, mieli identyczne „plecy” i byli pewni swojej bezkarności. Do zbrodni przygotowali się dobrze, wymówką do zatrzymania ofiary miały być poszukiwania kogoś podobnego. Dlatego już w czasie interwencji na wrocławskim rynku, gdzie ofiara została „upolowana”, brutalnie zakuwano w kajdanki osoby, które nagrywały działania policjantów, choć nagrywanie takie jest w pełni legalne. Policjanci korzystając z monitoringu miejskiego wyłapywali osoby mogące dysponować nagraniem z ich interwencji. Jeden z zatrzymanych twierdził, że został przez policjantów już na komisariacie pobity.

Czytaj więcej...

Księża pośredniczyli między braćmi Kaczyńskimi i gangsterami, a Edward Mazur stał na drodze spółce SREBRNA

Bracia Kaczyńscy nie byli wierzący, nawet w czasach najczarniejszej komuny trudno było ich spotkać na patriotycznych nabożeństwach. Wszystko zmieniło się nagle, na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Jarosław Kaczyński stał się człowiekiem Kościoła i zagospodarował katolicką niszę na polskiej scenie politycznej. Nie było to nawrócenie, lecz pragmatyzm.

Czytaj więcej...

Demokracja, czyli dyktatura smutnych klaunów

Nie jestem zwolennikiem demokracji, dlatego też nie należałem i nie będę należał do jej „obrońców”. To zły ustrój. Nie premiuje najlepszych, tylko przeciętniaków, a na nich nie zbudujemy przecież najlepszego państwa. Widzieliście kiedyś odnoszącą sukcesy światową korporację zarządzaną przeciętnie? Ja też nie. W demokracji nie ma miejsca dla Steve’a Jobsa ani Billa Gatesa, tam pierwsze skrzypce gra Zbigniew spod warzywniaka.

Czytaj więcej...

Amber Gold, raport cz. 1 - żadne pieniądze nie zginęły!

Zostaliście oszukani w sprawie Amber Gold. Praktycznie wszystko co mogliście o niej przeczytać to kłamstwa, plotki lub nielojalne skróty myślowe. Nie trzeba szukać żadnych pieniędzy, doskonale wiadomo gdzie one są. Kluczem do prawdy pozostaje struktura wydatków. Matematyki nie można oszukać, dlatego dopiero ona ujawnia nam prawdę o rzekomo największej aferze finansowej ostatnich dekad, która jest aferą, ale nie kryminalną tylko polityczno-medialną.

Czytaj więcej...

MAFIA AUTOSTRADOWA - wyrok potwierdził wyniki mojego śledztwa

Prawomocny wyrok karny Sądu Okręgowego w Warszawie potwierdził rzetelność i trafność wniosków przygotowanych przeze mnie w latach 2012-2014 raportów dotyczących procederu zorganizowanych oszustw przy budowie autostrad, czego beneficjentem były czołowe spółki giełdowe. To efekt paru lat mojej ciężkiej pracy w interesie małżeństwa Sz. - choć oczywiście, nie usłyszałem za to słowa "dziękuję", a wręcz przeciwnie...

Czytaj więcej...

Faszyści, czyli czy jesteś skończonym idiotą?

W Polsce jest faszyzm - to już wiadomo niemal powszechnie w całej Unii Europejskiej i poza jej granicami. W końcu pojawiają się już takie niepodważalne źródła jak np. wypunktowane podobno przez United States Holocaust Memorial Museum wczesne oznaki wprowadzania ustroju faszystowskiego, wypisz wymaluj pasujące do sytuacji nad Wisłą. Tylko mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że przygotował je imbecyl a powielają osoby z bardzo mocno ograniczoną wiedzą...

Czytaj więcej...

Bogucki – 25 lat więzienia bez dowodów winy

Czy Ryszard Bogucki jest niewinny? Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Istotne jest to, czy sąd skazując go za zabójstwo Pershinga miał ku temu dostateczne podstawy (dowody). Według mnie nie miał.

Ryszard Bogucki był oskarżony o zabójstwo gen. Marka Papały, wcześniej usiłowano mu przypisać likwidację Zbigniewa Szczepaniaka pseud. Simon – rezydenta grupy pruszkowskiej na Śląsk, a ostatecznie skazano go za oddanie śmiertelnych strzałów do legendarnego lidera ożarowskiej przestępczości zorganizowanej – Andrzeja Kolikowskiego pseud. Pershing.

Czytaj więcej...

Miliarderzy, Floryda, LGBT, kosmetyczki... sprawa śmierci Magdaleny Żuk

Szefowa zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk nie jest tylko skromną kosmetyczką. Inwestycje jej rodziny mogą imponować, podobnie jak krąg kontrahentów. Do tego panieńskie nazwisko Magdaleny Ż. - D. - wzbudza wielki respekt, jej ojciec cieszy się wielkim szacunkiem regionalnych prokuratorów, sędziów i adwokatów.

Czytaj więcej...

Kult, satanizm, czy seryjny morderca młodych kobiet?

Po przestępczości zorganizowanej i terroryzmie islamskim istotne zagrożenie dla współczesnych demokratycznych społeczeństw stanowić zaczynają kulty i sekty religijne, w tym kult szatana. Często marginalizujemy potencjalny motyw zabójcy doszukując się w nim logiki na miarę własnego umysłu, a to wielki błąd merytoryczny. Kto z nas może zrozumieć tok myślenia np. pedofila lub nekrofila? Kto więc zrozumie mordercę pragnącego przypodobać się upadłemu aniołowi?

Czytaj więcej...

Czego prócz KETAMINY nie wykaże sekcja M. Żuk?

Wielu Polaków obawia się, czy wykonana po około trzech tygodniach od śmierci Magdaleny Żuk ponowna sekcja zwłok przyniesie pewne i wiarygodne odpowiedzi na pytania w jaki sposób doszło do jej śmierci oraz czy przyczyniły się do tego osoby trzecie. Odpowiedź brzmi – prawdopodobnie nie. I to wcale nie z powodu upływu wielu dni od daty zgonu ani wcześniejszego otwarcia zwłok w Egipcie.

Czytaj więcej...

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 
Więcej na poruszone tematy przeczytać możesz w książkach autorstwa Kazimierza Turalińskiego dostępnych w Wydawnictwie Prawno-Ekonomicznym Artefakt.edu.pl:

 

x