Warto wiedzieć...

  • Moja praca opiera się na doradztwie i pomocy moim klientom w rozwiązaniu ich problemów. Ze względu na szeroki zakres działalności mój czas pracy jest nienormowany, dlatego też wymieniam informacje w większości (jeśli nie wyłącznie) droga mailową. Mimo nienormowanego czasu pracy proszę pamiętać o tym, że jestem człowiekiem, dla higieny psychicznej czasem śpię i potrzebuję czasu wolnego.
  • Jestem niezależnym doradcą, który zawsze samodzielnie dokonuje wszechstronnej analizy każdej sprawy i na tej podstawie przedstawia propozycję działań. Dlatego też, jeśli zwracając się do mnie masz już swoją wizję rozwiązania swojego problemu i chcesz mnie usilnie do niej przekonać, w takim razie nie potrzebujesz mojej pomocy.
  • W praktyce niemal 100% klientów zwraca się do mnie z poleceń poprzednich klientów. Jednakże wybiórczo traktuję propozycje współpracy i wbrew powszechnym działaniom innych, nie pieniądze i nazwiska potencjalnych klientów są priorytetem przy wyborze, ale to czy pod rozwiązaniem Twoich problemów mogę się bez wahania podpisać swoim imieniem i nazwiskiem.
  • Zapewne wielu z Was przez swoją łatwowierność i zaufanie do schematów trafia dopiero teraz na moją stronę, po tym jak jakaś kancelaria adwokacka czy radcowska mimo wymaganego z urzędu profesjonalizmu zawiodła i to za słone pieniądze, obiecując cuda wianki przy sprawach niemożliwych do zakończenia pozytywnym wynikiem. Ja być może rozczaruję niejedną osobę nie mówiąc na dzień dobry, że wszystko się da załatwić. Nie ukrywam też prawdy - pierwsze o czym informuję klienta to dlaczego... ma szansę przegrać. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim etyką, nie podejmując się realizacji zlecenia a co za tym idzie pobrania zapłaty, za coś co jest niewykonalne.
  • Życie to nie bajka, filmy kłamią a realia rozczarowują, więc jeśli myślisz, że nakręcimy razem kolejny odcinek "Prawa Agaty" albo "Malanowskiego i partnerów", to znowu muszę Cię rozczarować.
  • Nie ma jednak problemu nie do rozwiązania lub którego negatywnych skutków nie można by chociaż ograniczyć - do każdego trzeba tylko dobrać odpowiednie instrumenty, których nie znajdziesz w ofercie żadnej konwencjonalnej kancelarii prawnej, firmy consultingowej ani agencji detektywistycznej. Natomiast moja oferta wyróżnia się na tle reszty przede wszystkim szerokim wachlarzem instrumentów działania. Wykorzystuję nie tylko obowiązujące przepisy oraz luki prawne, ale wszelkie inne dostępne środki, w tym legalny asortyment środków technicznych włącznie z techniką kryminalistyczną, public relations (także czarny PR), lobbing społeczny, negocjacje polubowne, analizy strategiczne, restrukturyzacje przedsiębiorstw, optymalizację podatkową, antywindykację....

Jeśli potrzebujesz pomocy w sytuacji krytycznej i jesteś gotowy dla zneutralizowania zagrożenia oddać prowadzenie sprawy w moje ręce - zapraszam do kontaktu. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, w którym możesz opisać dokładnie dotyczący Cię problem wraz z oczekiwaniami.


Formularz kontaktowy

Copyright © 2017 www.turalinski.pl. All rights reserved.