Kontakt

Masz problem? Napisz

Informacji na temat świadczonych usług, organizowanych szkoleń oraz współpracy udzielamy w pierwszej kolejności drogą elektroniczną. Prosimy o przesyłanie pytań z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Warunkiem uzyskania odpowiedzi jest podanie personaliów, danych kontaktowych (adresu e-mail i numeru telefonu) oraz zwięzłego opisu problemu. Do pytań dziennikarzy dodatkowo prosimy o załączenie danych kontaktowych redakcji.

Zapytania dotyczące usług wydawniczych i szkoleniowych (zajęć stacjonarnych i kursów e-learningowych) oraz sprzedaży publikacji książkowych prosimy kierować bezpośrednio do wydawnictwa prawno-ekonomicznego:

ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.
Tel. kom. 537 271 291
Tel. stacjonarny (22) 270-10-75
Fax (22) 257-82-32
E-mail: biuro(at)artefakt.edu.pl

Strona: www.artefakt.edu.pl

Strona księgarni wydawnictwa: ksiegarnia.artefakt.edu.pl

Adres do doręczeń materiałów ofertowych:
al. Solidarności 115/2
00-140 Warszawa

Kontakt telefoniczny
od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:30.

Przed wizytą osobistą prosimy o telefoniczne lub mailowe uzgodnienie terminu spotkania.

Uwaga - adres doręczeniowy spółki ARTEFAKT.edu.pl nie jest adresem doręczeniowym Kazimierza Turalińskiego. Niezamówione przesyłki podlegają zwrotowi do nadawcy.


Formularz kontaktowy

Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jednakże w przypadku braku otrzymania odpowiedzi w ciągu 3 dni prosimy o ponowne przesłanie zapytania.

Gwarantujemy pełną poufność korespondencji.

Odwiedź naszą wirtualną księgarnię kliknij tutaj by przejść na jej stronę

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński