Raporty

List otwarty przedsiębiorców zniszczonych w Warszawie przez obojętność Hanny Gronkiewicz-Waltz i działania warszawskich organów ścigania

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bandyci w kominiarkach. Pobicia. Zastraszenia. Kradzież pieniędzy, towaru a nawet telefonu komórkowego. Układ korupcyjno-kumoterski. Niegospodarność powodująca straty w budżecie miasta przekraczające być może nawet sto milionów zł.

Nielegalne eksmisje. Blokowanie przejść podziemnych przez bojówki w militarnych strojach. Bezczynność policji, gdy na oczach funkcjonariuszy dochodzi do brutalnych przestępstw. Czy to opis Warszawy w epoce mafii pruszkowskiej i wołomińskiej? Nie. Tak wyglądała Warszawa w roku 2012 pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Działając jako tymczasowy rzecznik prasowy Stowarzyszenia Kupców Warszawskich upubliczniam w ich imieniu List Otwarty skierowany do obecnych władz.

Kazimierz Turaliński

 

Wydawnictwo Artefakt.edu.pl

Kontakt w sprawie wydawnictw książkowych:

  Wydawnictwo prawno-ekonomiczne
  ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o.

adres e-mail: biuro@artefakt.edu.pl

tel. kom. 537-271-291
tel.(22) 270-10-75
fax (22) 257-82-32

adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa

Kancelaria TALIONIS

Kontakt w sprawie usług prawno-ekonomicznych:

  Kancelaria TALIONIS

adres e-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

tel. (32) 431 07 43
fax (32) 431 07 47

adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Słowo do klientów

Podobno zawsze wybierać trzeba mniejsze zło, a większe… zachowywać na czarną godzinę. Ja uważam, że z każdej sytuacji jest dobre wyjście, sęk tylko w tym, by szukając do niego drogi nie zabłądzić jeszcze bardziej. Jeśli masz kłopot i nie znajdziesz jego rozwiązania w moich publikacjach – napisz. Spróbuję Ci pomóc w jego rozwiązaniu lub zminimalizuję jego skutki. Wraz z moimi współpracownikami - głównie byłymi funkcjonariuszami służb państwowych - zapewnić mogę profesjonalną obsługę problemów z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nie wykluczając spraw związanych z przestępczością zorganizowaną lub międzynarodową, czy wykrywaniem sprawców poważnych zbrodni - w tym zabójstw.

Kazimierz Turaliński

 


 

Skorzystaj z profesjonalnych usług prawniczych Kancelarii TALIONIS:

 

x